Війна на сході України

Нескладно прийти до висновку, що основою такого багатообіцяючого успіху на Півдні і, певною мірою, на Сході, в територіальному сенсі, є надійна оборона і збереження контролю над тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим. І справді, Крим був і залишається основою для ліній комунікацій на південному стратегічному фланзі російської агресії. Накреслення ліній зіткнення вже сьогодні дає можливість прогнозувати межі амбіцій РФ щодо подальшого просування вглиб території України. Не виключені з порядку денного і повернення до задуму захопити Київ та загроза повторного розгортання бойових дій з території Республіки Білорусь. Крім суто воєнного, такий характер стратегічних дій на Сході і Півдні України принесе РФ додаткові політичні та економічні дивіденди. Починаючи з вересня 2014 року розпочала роботу робоча група спільного Центру з контролю і координації питань припинення вогню і поетапної стабілізації лінії розмежування сторін на Сході України, до складу якої увійшли представники української сторони, моніторингова група ОБСЄ і 76 військовослужбовців ЗС РФ на чолі з заступником головнокомандувача Сухопутних військ РФ генерал-лейтенантом Ленцовим А. Звання Героя України присвоєно полковнику Кащенку Дмитру Валерійовичу, командиру 58-ї окремої мотопіхотної бригади оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України. Виражена вона в агресивному стилі війні на знищення проти держави, яка, з огляду на рівень оснащення її збройних сил, неспроможна буде адекватно діяти проти російських військ у відповідь.

Це стосується і просторових показників, і кількості залучених військових сил, і переконливого переліку засобів ураження та іншого високотехнологічного обладнання, які притаманні цьому військовому протистоянню. Можна згадати і міжнародну ізоляцію, і частковий економічний тиск у вигляді міжнародних санкцій, https://ukrainatoday.com.ua/prorotstva-na-2023-rik-vid-vidomykh-ekstrasensiv/ складнощі із загальною мобілізацією та нестачу сучасного озброєння і обладнання, яка з часом буде лише гострішою. Вкрай важливими є зусилля Заходу і готовність поставляти більш потужні системи озброєння. Міністерка також привітала затвердження нової програми МВФ для України, назвавши її “важливим сигналом про широку міжнародну готовність підтримувати Україну”. Росія назавжди програла Україну. Та й що там казати – увесь світ програла. У сьогоднішньому розумінні абсолютної більшості військових експертів і аналітиків широкомасштабна війна, розв’язана РФ проти України 24 лютого 2022 року, вже давно не вкладається в поняття локального конфлікту середньої інтенсивності. Окремо стоїть питання тривалості зазначеного конфлікту. Насправді ці два питання неминуче пов’язані. Варто додати, що для більшості з них такі питання є по суті чітко вираженою відповідальністю за оборону країни, і, врешті-решт – за її долю. “Різниця між нашим базовим і несприятливим сценарієм пов’язана з тим, як ми припускаємо тривалість і, певною мірою, інтенсивність війни…

Адже в жодному уявленні він вже не вкладається ані в рамки анонсованого російського “бліцкригу”, ані в тривалість активних фаз бойових дій у війнах початку 21-го сторіччя. Імовірною кінцевою метою таких дій може розглядатися вихід на адміністративний кордон Донецької області. У зв’язку з початком бойових дій на Донбасі, було оголошено про початок другої хвилі мобілізації до лав Збройних сил України, і станом на серпень 2015 року в Україні було проведено 6 хвиль мобілізації. Але в Україні за жорстокість зневажають. Але вони дуже помиляються. Але тішить, що на момент входу до знаку Риб Сатурн не має напружених аспектів. Але найбільше можливостей відкриває подальше просування на Південнобузькому напрямку з оперативного плацдарму на правому березі річки Дніпро. Ще більш привабливою для противника може виглядати перспектива просування на Запорізькому напрямку. З іншого – створення загрозливого напрямку в бік Кривого Рогу, а в подальшому – і загрози центральним та західним регіонам України. 237 військовослужбовців Збройних Сил України відзначені державними нагородами, з них 34 – посмертно. Відшукують усіх, хто хоч колись був пов’язаний з українською армією чи державними структурами. Штаб АТО почав масштабну операцію зі встановлення контролю над російсько-українським кордоном, створюючи силами кількох бригад 15-кілометрову зону вздовж кордону, контрольовану Збройними силами України і батальйонами територіальної оборони. Протягом 3-4 липня Збройними силами України здійснено знешкодження близько 200 проросійських бойовиків, знищено їх опорні пункти і склади боєприпасів в місті Миколаївка та взято під контроль саме місто й автошлях E40М03 в східній околиці Слов’янська, унеможливлюючи таким чином проникнення бойовиків зі зброєю на захід, північ та схід.

Бойові дії війни на Донбасі почалися із захоплення 12 квітня 2014 року російськими загонами, керованими офіцерами спецслужб РФ, українських міст – Слов’янська, Краматорська і Дружківки, де захопленою у відділках МВС зброєю російські диверсанти озброїли місцевих колаборантів і прийняли до своїх лав. Після закінчення 10 днів одностороннього припинення вогню українські сили завершили оточення Слов’янська, змусивши угруповання російських бойовиків 5 липня відступити до Донецька. Вона відноситься саме до принципів застосування воєнної сили ЗС РФ. Фактично РФ розв’язала війну проти України 2014 року, коли після Революції гідності вона незаконно анексувала Крим та окупувала частину Донецької й Луганської областей. В окупованих районах Херсонської та Запорізької областей російські військові продовжують терор проти мирних мешканців нашої держави. А саме, наскільки мають простягатися військові амбіції української сторони? Бачимо жертви, руйнування української інфраструктури та порушення прав людини з боку Росії, не кажучи про високу ціну для західних економік в епоху дефіциту та високої інфляції. У західних областях буде більш менш безпечно. Деякі слова Ванги можна певною мірою пов’язати з війною в Україні. І наостанок. Важливі слова про те, що надія завжди перемагає навіть, здавалося б, непереборні обставини.

One Response to Війна на сході України

  1. PeterBicle berkata:

    Демонтаж стен Москва

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *