Коли закінчиться війна в Україні

Наприкінці березня 2023 року в українській геймерській спільності почався скандал. Українська кіноакадемія закликала до публічної дискусії щодо фільму «Буча» режисера Станіслава Тіунова, який має вийти восени 2023 року. І хоча путін все ще має диктаторські повноваження, він не зможе вічно ігнорувати та заперечувати деградацію, яка роз’їдає російське суспільство зсередини. Однак при цьому необхідно враховувати, що Україна грає в шахи, де для гросмейстера важлива кожна фігура, а путін грає у шашки, і шляхом підлих комбінацій хоче знайти спосіб пройти в дамки та виграти, не дивлячись на слабкість своєї позиції та відсутність наявних ресурсів. Не говорячи вже про марнотратство ресурсів росії, втрату життів мобілізованого на війну її населення, безперспективну витрату фінансів, які могли б піти на соціальні проєкти, а не на війну. Це проблема, яка в мене із Hollow Home зʼявилась, коли я вперше почув про цю гру, і залишається дотепер», – розповів у коментарі «Бабелю» письменник Остап Українець, один з ініціаторів суспільної дискусії навколо Glory to the Heroes та ігор про війну в Україні взагалі. З цим погоджується і Остап Українець, який каже, що Hollow Home може виявитися, скоріше, корисним освітнім і інформаційним матеріалом, а не маркетинговим – як це було з тою самою This War of Mine. Розробники кажуть, сюжет гри заснований на реальних історіях маріупольців, а в плані геймплею вони надихаються польською грою This War of Mine 2014 року – симулятором виживання цивільних під час облоги та боїв у місті.

Как отправить бесплатные смс с компьютера на Киевстар Головні герої гри – цивільні українці, які мають вижити в трьох окремих історіях про Бучу, Гостомель та Маріуполь. Але вже вийшли чи в розробці й складніші ігри – текстова Ukraine War Stories про Бучу, Гостомель і Маріуполь, Hollow Home і The Nightmare Winter про Маріуполь, симулятор оператора дрона Death from Above та інші. «Бабель» розповідає, як українські розробники пояснюють необхідність таких ігор, за що їх критикують та як вони сприймають цю критику, і шукає відповідь на питання, чи доречно взагалі робити ігри про війну, яка ще не закінчилася. Авторитетні українські астрологи дають різні передбачення з приводу того, коли може закінчитися війна в Україні. Зеленський справді та людина, за президентства якої може закінчитися війна. Остаточну ж перемогу він прогнозує у травні – хоча важко уявити, як її забезпечать перемовини з Росією. У цей період ми переживаємо неймовірну напругу на наших кордонах з Росією. Тому йде активний період у боротьбі українських захисників з окупантами. Тому треба дочекатися більше деталей про гру, щоб скласти повніше враження.

Тому українці і Захід не повинні суттєво змінювати характер короткострокової стратегії. Крім того, на якому б напрямку українці не вирішили атакувати, це, ймовірно, буде в тому місці, у якому росіяни на це не очікують, як і минулого разу. Він зазначив, що росіяни хочуть залишити українців без електроенергії. Він наголосив, що 26 лютого планета Марс з’єдналася із Сатурном у знаку Козерога, разом вони пробудуть до 7 квітня цього року. Дмитро Уранус сказав, що кінець лютого буде складним для України. України та її жорсткий опір окупантам. Вона наголосила, що у гороскопі України завжди відіграє величезну роль ретроградний Меркурій. Вона буде фрагментована на десятки частин, і кремлівцям дуже пощастить, якщо під їхньою владою опиниться її невелика частина – московія. І тут із ним важко не погодитись. Через те, що здебільшого ми можемо більш-менш точно сказати про поточні лінії розмежування, бойовий порядок військ противників, але боєготовність, боєприпаси, моральний дух і стан в якому знаходиться його зброя, важко достовірно оцінити перебуваючи ззовні. Якщо детально проаналізувати цей інформаційний «викид», то не важко помітити – в ньому забуто, що у 2022 році українська армія спромоглася повернути значну кількість територій України, маючи менш оснащене військо та без повноцінного прикриття з повітря. Астрологиня Ганна Карпеєва вважає, що весна та літо стануть періодом повернення окупованих територій під контроль України.

Нагадаємо, глава МЗС Дмитро Кулеба вважає, ukrainatoday.com.ua що сильна Україна народжується саме зараз – із полум’я війни. Витік цієї інформації не змінює того факту, що росія погано підготовлена до ведення війни. Ось, наприклад, ІМІ проаналізував, як це робить росія. Але з часом усвідомила, що по дев’ять годин бути на одному місці тяжко, почалася вигорання і не тільки в мене. Цей час астрологиня називає часом серйозних потрясінь для країни. 2024 року там розпочнуться негативні події: можливими є зміна влади, військові дії на території країни або інші дуже серйозні зміни. Це казав класик військової думки Карл фон Клаузевіц, чию теорію військові всього світу вивчають досі. Знаменитий астролог та екстрасенс Макс Гордєєв називає тільки доленосне число – це 8. Мова не йде про дату або кількість місяців, скільки триватимуть військові дії – а про час на відновлення. Таролог і астролог Яна Тимощук розповіла, що окупанти зосереджуються біля кордонів і можуть завдавати ударів по деяких містах. При цьому астролог підкреслив, що Донбас ніколи не стане російським, і Росія ніколи не включить його до свого складу.

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *