Путін помре як Бен Ладен, а Україні всі заздритимуть – астролог Влад Росс

Після цього очікується відновлення роботи всіх підприємств, буде велика допомога від усіх країн, і затягувати конфлікт точно ніхто не прагне, тому переживати з цього приводу не доведеться. Більше того, у майбутньому допомога збільшиться, хоча про це ніхто не кричатиме, але це вплине на хід війни в її оптимальному вираженні. Можна посіяти паніку у суспільстві, і тоді хід світових подій буде змінено, тобто робити пророцтва доводиться свідомо. Однак останні прогнози екстрасенсу Олени Курилової про Україну на 2023 рік не говорять про те, що на президента чекають якісь серйозні труднощі та проблеми. Якщо вірити пророцтвам Олени, то за нинішнього президента відбуватимуться великі перестановки в поточній владі. На жаль, Олена Курилова говорить про те, що на Україну чекають великі втрати. Дехто вважає, що Нострадамус передбачив Велику лондонську пожежу, правління Адольфа Гітлера, вбивство Джона Кеннеді, а тепер ще й напад Росії на Україну. З самого початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну екстрасенс Олена Курилова не надто ділилася своїми видіннями з приводу того, чого можна очікувати в майбутньому.

Більше того, екстрасенси зазвичай не називають точних дат закінчення якихось подій, втім, як і їх початку, то знайти інформацію про те, коли закінчиться війна в її пророкуваннях складно. Не треба чекати, що війна закінчиться завтра або це станеться натисканням пальців. Примітно, що Олена Курилова ще 2014 року говорила, що війна не закінчиться Донбасом. Причому Олена впевнена, що екстрасенси не повинні давати всю інформацію, яку бачать і відчувають. Власне, це дозволяє не боятися і Третьої світової війни, бо деякі екстрасенси говорять про те, що така війна можлива, і Україна – це лише початок. Різні знайомі з Вангою джерела повідомляють про те, що в Україні, за її словами, https://ukrainatoday.com.ua/prorochestva-na-2023-hod-dlia-ukrayny президентом може стати жінка. Пророчиця також робила передбачення про росіян: за її словами, в 2000-их роках жінки в Росії народять дітей, які змінять світ. У пророчиці не говориться, чи будуть ці зміни на гірше або на краще, але вже очевидно, що росіяни принесли в світ горе і руйнування. У його працях говориться, що “мед коштуватиме набагато дорожче за свічковий віск”. Угрожающе звучит предсказание Влада Росса по поводу того, что президент России может взяться за ядерное оружие, но произойдёт это тогда, когда Крым начнёт уходить из под его власти.

Родом он из Ивано-Франковска, и он сам говорит, что чувствовал целебные силы уже в восемь лет. Украина станет одной из стран, которая сможет научить другие четкому управлению. Украина сможет забрать свои земли. Вона побоювалася того, що цей процес торкнеться всіх держав, і практика показала, що ясновидяча мала рацію. В свое время астролог ещё в декабре 2021 года предсказал войну между Украиной и Россией, и как показала практика – он не ошибся. В культуре гуцулов так называют людей, которые обладают сверхъестественными способностями, то есть умеют заглядывать в будущее, знают как лечить те или иные болезни, а также, видят больше, чем все остальные. Относительно того, как делают предсказания эти люди, то они опираются на божественную силу, собственно говоря, являются верующими людьми, носят кресты и используют их в своей профессии. На самом деле будущее всегда строится в настоящий момент, поэтому оно является изменчивым, но многие предсказания ясновидящих сбываются, ведь добиться кардинальных изменений того, что может произойти, крайне сложно и для этого потребуются значимые усилия. Многие стали тогда свидетелями его умений, ведь он буквально разогнал руками облака. Але найцікавіше було попереду – астролог Влад Росс сказав, що найнапруженіша дата – це якраз 22 лютого, тому що цього дня планети буквально «сходяться, схлопуються», і це надзвичайне «скупчення планет несе небезпеку Землі».

Росс показує своє повне нерозуміння військової справи, адже в 1994 році, коли росіяни спробували за дві години взяти Грозний і ввели в місто танки, не забезпечивши їм прикриття, усе закінчилося для них національною ганьбою. Влад Росс утверждает, что о территории Крыма придется забыть. “А что за этим? И нет ничего удивительного в том, что всем хочется узнать о том, когда же закончится война. Максимальный срок того, когда будут закончены военные действия, назначен на весну 2023 года, и параллельно астролог говорит о том, что в марте 2023 года путинская власть рухнет. Є ймовірність того, що війна може закінчитися взимку, але яким чином це сказати практично неможливо. Так звані “постпередбачення” – це поняття, яке описує пророцтва, зміст яких неможливо розібрати до того, як щось схоже вже станеться. Можливо, Росія підпише договір про капітуляцію, і це стане новою можливістю для розвитку України, зокрема для того, це стане плацдармом для налагодження економічної системи в країні. Російський політик лише заявив, що 22 лютого Росія піде війною на Україну, а вже лежить із коронавірусом. Війна не закінчується, і поки немає даних про те, що у 2023 році Україна та Росія прийдуть до якогось рішення.

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *